Site Groupe
fr
en es de
Play Lire
Citation

Supports
RECRUITER
Bucharest, Romania
CDI
HR
24/11/2022

Descrierea locului de muncă

Activități de recrutare și selecție de personal în domeniul ingineriei.

Responsabilități:

  • Conceperea și postarea anunțurilor de recrutare;
  • Selectarea CV-urilor în funcție de profilul candidatului și cerințele postului;
  • Programarea și realizarea interviurilor;
  • Organizarea și desfășurarea procesului de testare a candidaților;
  • Administrarea bazei de date cu candidați;
  • Sourcing / Hunting
  • Participarea la târgurile de job-uri și/sau orice alte evenimente din domeniu prin reprezentarea companiei și colectarea candidaturilor;
  • Diverse raportări/chestiuni administrative ce țin de recrutare către superiori;

Calificări

  • Studii superioare finalizate;
  • Experiență minimum 1 an într-o poziție similară (recrutarea pe profile tehnice constituie un avantaj);
  • Cunoștințe de limba engleză mediu-avansat (minim B1/B2) OBLIGATORIU, franceza reprezintă un avantaj;
  • Abilități de coordonare și gestionare a propriei activități;
  • Persoană dinamică, cu abilități dezvoltate de comunicare și relaționare;
Bénéfices
Une carrière aussi enrichissante qu’inspirante
Des formations passionnantes pour ne jamais cesser d’apprendre
Une communauté à l’écoute de vos idées
Le respect de votre équilibre vie pro / vie perso

Descrierea companiei

Grupul Segula Technologies este un partener european de prim plan pentru servicii de proiectare cu înalta valoare adăugată: inginerie tehnologică, informatică, consulting, externalizare. Paleta largă de meserii și expertize a Segula Technologies se adresează principalelor sectoare economice: auto, aeronautic, naval, energetic, telecomunicații, bănci, asigurări etc. Proiectul nostru de întreprindere se articulează în jurul unei exigente permanente a calității serviciilor și a reactivității. A face parte din echipa Segula înseamnă a participa la proiecte de anvergură în cadrul unei culturi a inovației, a schimbului și a valorificării know-how-ului.

Partagez la page sur
Mobile

Retournez votre appareil pour une meilleure navigation