Group Site
en
fr es de
Play Read
Quote

Automotive
Specjalista ds. rekrutacji
Tychy, Poland
Fixed Term
HR
17/09/2021

Opis oferty pracy

Szukamy doświadczonego Rekrutera, który dołączy do naszego zespołu w Tychach. Gwarantujemy dostęp do szerokiego wachlarza narzędzi rekrutacyjnych oraz możliwość ciągłego pogłębiania wiedzy i rozwoju. Lubisz wyzwania i potrafisz dotrzeć do kandydata wieloma ścieżkami? Daj nam o sobie znać!

Twoje zadania:

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska inżynierskie z branży przemysłowej
  • Aktywne działania skierowane na poszukiwanie i kontaktowanie się z kandydatami (direct search, znajomość narzędzi sourcingowych)
  • Weryfikacja i selekcja nadesłanych aplikacji
  • Przeprowadzanie screeningów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kandydatami oraz dbałość o Candidate Experience
  • Wsparcie działań z obszaru Employer Branding
  • Bieżące aktualizowanie bazy danych kandydatów

Kwalifikacje

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych dla sektora przemysłowego i inżynierii – min 2 lata
  • Komunikatywny j. angielski (min. B2)
  • Umiejętność łatwego nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji
  • Bardzo dobra organizacja pracy i profesjonalne podejście do wykonywanych zadań
  • Pewność siebie i wytrwałość w dążeniu do celów indywidualnych i zespołowych
  • Pomysłowość, kreatywność, chęć poszukiwania nowych rozwiązań i alternatywnych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • Znajomość zagadnień związanych z rekrutacją dla branży automotive & rail będzie dodatkowym atutem

Profits
A career as fulfilling as it's inspiring
Exciting training to never stop learning
A community that listens to your ideas
The respect of your work/life balance

Opis firmy

SEGULA Technologies to międzynarodowa grupa inżynieryjna, współpracująca z klientami ze wszystkich głównych sektorów przemysłowych: motoryzacyjnego, kolejowego, lotniczego, morskiego, farmaceutycznego, energetycznego i petrochemicznego. Obecna w ponad 30 krajach, w ponad 140 oddziałach na całym świecie, skutecznie wspiera klientów wysokimi umiejętnościami swoich 10 000 wykwalifikowanych pracowników

Mobile

Flip your device for better navigation